29 sierpnia 2017

ROLTECHNIKA 2017

19-20 sierpnia 2017 roku w Wilkowicach koło Leszna odbyła się XII odsłona ROLTECHNIKI, unikatowej, w skali kraju, wystawy rolniczej. Targom towarzyszyła XVI edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. ROLTECHNIKA to miejsce, gdzie spotykają się rolnicy z wystawcami urządzeń, maszyn, produktów stosowanych w rolnictwie. Można zapoznać się z nowościami dostępnymi na rynku, skorzystać z doradztwa, a wszystko to ma na celu pomoc w rozwijaniu się najważniejszego polskiego sektora gospodarki. Wystawa wzbogacona licznymi atrakcjami cieszy się nie tylko powodzeniem wśród rolników, o czym świadczy liczba odwiedzających, która w tym roku wyniosła 22.525 osób (według: www.roltechnika.pl).

Głównym organizatorem była jedna z największych w Europie marek targowych – Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ich wieloletnia współpraca z gminą Lipno, Klubem Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych, popierana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewodę Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Agencje Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), Agencje Nieruchomości Rolnych (ANR), Agencje Rynku Rolnego (ARR) umożliwiła precyzyjnie dopasować wystawę do potrzeb klienta. ROLTECHNIKA to również możliwość skorzystania z porad ekspertów. 

 

Namiot Lion Energy Group sp. z o.o.

 

 

Jednym z ekspertów byliśmy My – firma LION ENERGY GROUP! Mogliście się Państwo dowiedzieć o aktualnych dofinansowaniach dla rolników na instalacje fotowoltaiczne, poznać opłacalność takiej inwestycji, rozwiać wszelkie wątpliwości, a co najważniejsze zauważyć korzyści jakie daje własna produkcja prądu. Stoisko cieszyło się ogromnym powodzeniem, a nasze specjalistki odpowiadały na liczne pytania. Można było zobaczyć na żywo najważniejsze elementy instalacji, czyli panel fotowoltaiczny oraz inwerter, który służy do konwersji prądu stałego na prąd zmienny. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy foldery prezentujące nasze już zrealizowane instalacje.