Szkolenia OZE

Odnawialne źródła energii stanowią zarówno możliwość odciążenia środowiska, poprzez zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery, ale także stanowią ogromną szansę, aby wprowadzić spore oszczędności do Twojego budżetu. Szkolenia OZE pozwolą Ci pozyskać niezbędną wiedzę na temat proekologicznych rozwiązań z wykorzystaniem odnawialnej energii. Wszystkie spotkania są bezpłatne, a podczas nich oferowane jest indywidualne doradztwo, dzięki czemu podane rozwiązania są ukierunkowane bezpośrednio na Twoje potrzeby.

Korzyści płynące z wykorzystywania odnawialnych źródeł energii namnażają się w niesamowitym tempie, zwłaszcza w Europie Zachodniej. Trend ten pojawia się coraz częściej również w Polsce. Nowa ustawa OZE wprowadza mnóstwo pozytywnych zmian na rynku odnawialnej energii. Spadek cen energii, zwiększenie konkurencyjności w stosunku do energii konwencjonalnej oraz co najważniejsze – coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. W momencie popularyzacji OZE, na rynku rozpocznie się poszukiwanie specjalistów w instalacjach, tym samym otworzy się kolejny rynek pracy.

Skorzystaj z naszego terminarza i znajdź dogodny dla siebie termin szkolenia OZE najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

 

Terminarz szkolenia OZE:

No Events