15 listopada 2016

Tak może wyglądać twoja instalacja 15 kW

Szanowni Państwo,

 

Energią odnawialna zajmujemy się od 2012 roku. Jako firma doradzamy przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym w zakresie inwestycji w odnawialne źródła energii, doboru grupy taryfowych dopasowanych do zużycia energii jak również negocjujemy stawki zakupu energii elektrycznej dla naszych Klientów. Dzięki naszym działaniom i determinacji prowadzone przez nas inwestycje mają charakter długofalowej współpracy przy optymalizacji zużycia energii elektrycznej jak również optymalizacji kosztów związanych z prowadzona działalnością. Przykłady pokazują, że optymalizacja zużycia energii elektrycznej u jednego podmiotu to wartości w pieniądzu między 15 tys. a 150 tys. zł netto rocznie.

  • Bezpłatnie realizujemy wnikliwą analizę
    zużycia energii u Klienta.
  • Bezpłatnie przygotowany zostanie wariant prognozowanych oszczędności w ujęciu rocznym.
  • Bezpłatnie przystępujemy do wyceny wdrażanych rozwiązań.
  • Po akceptacji załatwiamy finansowanie z Bankiem współpracującym z naszą firmą na preferencyjnych warunkach finansowania.

Grun 15 kW.5

Słońce jest największym potencjalnym dostawcą prądu na naszej planecie. Czy nie nadszedł czas aby z niewyczerpanego dobra zacząć korzystać i zaprosić słońce do pracy również dla nas. Z przeprowadzonych dotychczas analiz średnia stopa zwrotu z przygotowywanych inwestycji wynosi od 15 % do 20 % rocznie. Okres zwrotu z instalacji PV przy całościowym zarządzaniu energią wynosi od 5 do max 7 lat.

 

Nie czekaj zgłoś się do nas po bezpłatne doradztwo.

Twój czas + nasza wiedza = wspólny sukces

Dziś kupuję prąd od zakładu energetycznego – jak długo jeszcze 5, 10, 15 a może 30 lat???

 

  • Ile lat jeszcze chcę płacić za energie elektryczną?
  • Jak długo będę kupował energie po cenach zawyżonych od zakładu energetycznego?
  • Czy mogę funkcjonować dziś bez prądu?

Już w przyszłym roku możesz mieć własne źródło energii, które będzie pracować dla Ciebie!

Lion Energy Group Sp. z o.o. przy współpracy z Bankiem Spółdzielczym we Wschowie przygotował produkt finansowy w postaci kredytu inwestycyjnego na budowę instalacji fotowoltaicznej. Okres kredytowania jest skorelowany z okresem zwrotu inwestycji i wynosi 7 lat. Budując instalację fotowoltaiczną ograniczamy rachunki za prąd, które będą stanowić podstawę do spłaty kredytu. Już dziś możemy inwestować we własne źródło energii a stopa zwrotu z inwestycji wynosi 15% rocznie. Przy tak niskim oprocentowaniu lokat czy też kredytów jest to bardzo dobra inwestycja dla obszarów o wysokim prawdopodobieństwu braku dostaw energii elektrycznej. Inwestycja ta to również bezpieczeństwo energetyczne i dbałość o środowisko.