14 listopada 2016

Tak może wyglądać twoja instalacja 12 kW

Szanowni Państwo,

Od kilku lat prowadzimy z Państwem rozmowy odnośnie inwestycji we własne odnawialne źródło energii. W pierwszym etapie czekaliśmy na ustawę o Odnawialnych Źródłach Energii jak również możliwości wsparcia inwestycji w postaci dotacji.

Ustawa o OZE weszła w życie w dniu 01.07.2016 a system wsparcia mikroinstalacji OZE dla PROSUMENTÓW opisany w art. 41 Ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii.  Odbiorca Końcowy (PROSUMENT) będzie produkować energię na własne potrzeby, nadwyżki produkcji w okresach letnich trafią do sieci energetycznej, która jest darmowym magazynem energii. W okresach braku wytwarzania energii przez instalację Prosument będzie pobierał energię z sieci za darmo w określonej ilości. System ten przy dobrze skonfigurowanej i dopasowanej instalacji doprowadzi do zoptymalizowania zużycia energii elektrycznej, co w konsekwencji doprowadzi do nie płacenia za rachunki za energię elektryczną w gospodarstwie.

IMG-20160520-WA0001

Lion Energy Group Sp. z o.o. przy współpracy z Bankiem Spółdzielczym we Wschowie przygotował produkt finansowy w postaci kredytu inwestycyjnego na budowę instalacji fotowoltaicznej. Okres kredytowania jest skorelowany z okresem zwrotu inwestycji i wynosi 7 lat. Budując instalację fotowoltaiczną ograniczamy rachunki za prąd, które będą stanowić podstawę do spłaty kredytu. Już dziś możemy inwestować we własne źródło energii a stopa zwrotu z inwestycji wynosi 15% rocznie. Przy tak niskim oprocentowaniu lokat czy też kredytów jest to bardzo dobra inwestycja dla obszarów o wysokim prawdopodobieństwu braku dostaw energii elektrycznej. Inwestycja ta to również bezpieczeństwo energetyczne i dbałość o środowisko.

  • Jak długo jeszcze będę musiał płacić za PRĄD?
  • Każdy kolejny rok bez instalacji to wspieranie Zakładów Energetycznych 12 tys. a może 24 tys. zł w roku, które muszę płacić za energię – czy nie lepiej samemu jej wytwarzać?
  • Zacznij od marca 2017 roku produkować prąd na własne potrzeby a instalacja niech pracuję na siebie i spłaca kredyt.
  • Nie czekaj zadzwoń i przyłącz się do osób już cieszących się własną darmową energią słoneczną.
  • W załączniku przesyłamy specjalną ofertę dedykowaną gospodarstwom rolnym.