Rosnące ceny prądu zmuszają do szukania oszczędności. Instalacja w fotowoltaikę to nie tylko sposób na zmniejszenie domowych rachunków za prąd, ale także niezależność od rozchwianych stawek rynkowych.

Przydomowa instalacja fotowoltaiczna to wieloletnia inwestycja, ale może zwrocić sie już w ciągu kilku lat użytkowania. Korzystanie z energii wyprodukowanej przez panele słoneczne pozwala zredukować kwoty rachunków nawet o 90%. Nasze panele fotowoltaiczne objęte są 25-letnią gwarancją wydajności, a instalacja jest całkowicie bezobsługowa.

Decydując się na instalację fotowoltaiczną w swoim domu, można skorzystać z różnych form finansowania. Właściciel budynku może też skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, czyli odliczyć wydatki na termomodernizację od podstawy opodatkowania.

Najważniejsze korzyści:

duże oszczędności – rachunki niższe nawet o 90%
zabezpieczenie przed wzrostem cen rynkowych
bezobsługowość - działanie instalacji nie wymaga ingerencji użytkownika. Dostęp online do aplikacji monitorującej pracę całego systemu.
wzrost niezależności energetycznej
długa żywotność paneli fotowoltaicznych (25-letnia gwarancja wydajności)
ochrona środowiska - poszanowanie środowiska dzięki redukcji emisji CO2

Nasze realizacje

Technika Komunalna TEKOM Sp. z o.o.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Firma Lion Energy Group wykazała się wiedzą i fachowością, a budowę instalacji nadzorował właściciel osobiście. Prace przebiegały terminowo, ściśle wg ustaleń zapisanych w umowie. Ponadto firma Lion Energy Group zajęła się całym procesem przyłączenia mikroinstalacji do operatora.

LAWOFUR

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

5 instalacji fotowoltaicznych o mocy 50 kW każda zostało zrealizowanych przez firmę Lion Energy Group fachowo, terminowo i zgodnie z zamysłem inwestorskim.

Wolar Sp. z o.o.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Proces budowy 4 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 104 kW przebiegał bez zastrzeżeń, zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie. Firma Lion Energy Group zajęła się także całym procesem przyłączenia instalacji do operatora.

Agro-TaK Sp. J.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Instalacja fotowoltaiczna firmy Lion Energy Group wyróżnia dopasowaniem projektu do istniejących obiektów oraz zastosowaniem wysokiej jakości podzespołów.

Gospodarstwo Rolne i Ferma Drobiu Rafał Rimke

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Firma Lion Energy Group wybudowała 2 instalacje fotowoltaiczne o mocy 40 kW każda. Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z ustaleniami oraz dokumentacją projektowo-techniczną.

A&Z Transport-Logistyka Sp. Z o.o.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 40 kW na dachu nowo wybudowanej hali magazynowej przemigał sprawnie i bez zakłóceń. Na placu budowy utrzymywany był porządek oraz wszystkie normy PHP.