Wyróżnia nas indywidualne podejście – każdy system fotowoltaiczny jest przeliczony dla danej lokalizacji, wysokości budynku, układu modułów w kierunku azymutu czy warunków pogodowych. Koncepcje przygotowujemy kompleksowo, od analizy po realizację. Bierzemy na siebie także wszelkie formalności i procedury formalno-prawne. Zbuduj z nami przyszłość i energetyczną niezależność Polski.
Zdecydowanie tak! Wybierając energię ze źródeł odnawialnych, dbasz o środowisko naturalne. 25 lat korzystania z instalacji fotowoltaicznej to nawet 180 ton dwutlenku węgla.
Nie. Nasza instalacja jest całkowicie bezobsługowa, nie wymaga dodatkowych pracowników do utrzymania ruch, a panele będą produkowały energię tak długo, jak będziesz tego potrzebować.
Energia wraca do sieci. W każdej chwili możesz odebrać z niej swój prąd 80% taniej. Dzięki dwukierunkowemu licznikowi wiesz, ile oszczędzasz.
Nie. Energię zmagazynowaną latem wykorzystujemy zimą. Za prąd rozliczamy się za cały rok.
Średnie roczne nasłonecznienie liczone dla całej Polski wynosi około 900 – 1100 kWh/m2, co daje roczną produkcję na poziomie ok. 110-150 kWh energii elektrycznej z m2 instalacji fotowoltaicznej. Panele produkują energię także w pochmurne i deszczowe dni, jednak są wówczas mniej wydajne.
Miejsce montażu instalacji zostanie dobrane przez naszego eksperta, który wszystko z Tobą uzgodni.
Instalacja fotowoltaiczna pozwala na obniżenie kosztów prądu niemal do zera. Na rachunkach pozostaną jedynie opłaty stałe za dystrybucję oraz korzystanie z sieci.
Oszczędności na rachunkach za prąd pozwala na spłatę urządzenia w ciągu średnio 8-10 lat. Nasze panele są objęte 25-letnią gwarancją bezawaryjnej pracy, więc po spłacie inwestycji przez kolejne lata mamy prąd praktycznie za darmo.
Jest to moc szczytowa, czyli maksymalna, z jaką pracują panele słoneczne. Moc kWp określa się w warunkach testowych, przy optymalnym nasłonecznieniu – 1000 W/m2 i temperaturze modułu fotowoltaicznego na poziomie 25°C.